Ayşen Kapran

Ölçme / Değerlendirme ve Satış Kulvar Koordinatörü

Ayşen Kapran

MÜ İşletme mezunu. Tez çalışmalarını London School of Economics’de tamamlayıp, Marmara Üniversitesi Uluslararası Pazarlama Dalı’nda Yüksek Lisansını verdi.

Bankalarda yönetici pozisyonlarında çalıştı, Türkiye’deki ilk Banka Çağrı Merkezi’nin kuruluşunu gerçekleştirdi. İş Bankası “Müşteri Odaklı Dönüşüm” projesinde baş-danışman olarak 120 kişilik danışman kadrosunu yönetti, assessor olarak 3.000 assessment raporu yazdı.

2016 yılından beri “tim” bünyesinde assessment çalışmalarına liderlik etmekte, yönetim ve satış eğitimlerini vermektedir.

Ali Kefeli

Danışman

Ali Kefeli

İÜ İktisat Fakültesi İşletme-İstatistik mezunu, 30 yıllık bankacılık deneyimini üst düzey yönetici olarak tamamladı ve 2016 yılında “tim” ailesine katıldı.

Halen finansal konularda eğitimler vermekte, bilanço yönetimi ve kurumsal finansman yönetimi danışmanlığı yapmaktadır.

Atilla Buğdaycı

Danışman

Atilla Buğdaycı

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, İktisat Bölümü mezunudur.

27 yıllık bankacılık hayatına 1990 yılında Interbank’ta başladı. Dış ticaret uzmanlığı ile başladığı kariyerine, 1998 yılından itibaren Dışbank’ta operasyon yöneticiliği ve serbest bölge şube müdürlüğü ile devam etti.

2005 yılında Fortis Bank satın alması ile Küresel Ticaret Finansmanı Hizmetleri bölümü kuruluşunda yönetici olarak görev aldı ve TEB ile birleşme dönemine kadar dış ticaret finansmanı ile muhabir ilişkileri sorumluluklarını içeren bölüm direktörlüğü görevini üstlendi.

2011 yılında Fortis ile TEB birleşmesi  sonrası İstanbul Dış Ticaret Merkezi Müdürlüğü görevini sürdürdü.

2017 yılında “tim” ailesine katıldı.

Caner Çelik

Danışman

Caner Çelik

İ.Ü. İşletme mezunu. Hukuk Yüksek Lisansını Yeditepe Üniversitesi’nde tamamladı.

1984 yılında başladığı finansal kariyerini üst düzey yönetici olarak 2003 yılında noktalayarak aynı yıl “tim” ekibine katıldı.

Halen finansal konularda eğitimler vermekte, bilanço yönetimi ve kurumsal finansman yönetimi danışmanlığı yapmaktadır.

Cem Şipal

Danışman

Cem Şipal

Türk bankacılık sektöründe, çok önemli kısmı mali işlerden sorumlu olarak, stratejik planlama, performans yönetimi ve risk yönetimi ile genel yönetim ve kurumsal yönetim konularında olmak üzere toplam 25 yıl bankacılık tecrübesi, ve sonrasında da iki yıl aracı kurum genel müdürlüğü görevi üstlendim. 2016 yılı Mart ayı itibariyle aktif görevden ayrılarak, banka ve bazı kurumsal şirket çalışanlarına UFRS, banka muhasebesi ve finansal analizi, risk yönetimi, temel muhasebe, finansal analiz, kurumsal yönetim ve benzeri konularda eğitim vermeye başladım. Halen bu faaliyetimle birlikte kurumsal danışmanlık çalışmalarım devam etmektedir.

Denel Kırali

Avukat / Danışman

Denel Kırali

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk mezunudur. Çeşitli bankalarda Hukuk Müşavirliği deneyimleri olan Denel halen İstanbul Barosu’na bağlı serbest avukat olarak görev yapmaktadır.

2015 yılında katıldığı “tim” ailesine, hukuk konusunda eğitmen ve danışman olarak destek olmaktadır.

Dilek Tevrüz

Danışman

Dilek Tevrüz

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu. 21 yıllık banka yöneticiliği deneyiminden sonra 2017 yılında “tim” ailesine katıldı. Halen finansal konularda eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır.

Engin Ergüden

Danışman

Engin Ergüden

Uludağ Ünv. İktisadi İdari Bilimler Fak. İşletme Bölümü mezunudur. Lisans sonrası İstanbul Ünv. İşletme Fak. İşletme İktisadi Ens. İngilizce Finans Yönetimi İhtisas Programına katıldı. Yüksek lisans ve Doktora derecesini Marmara Ünv. Sosyal Bilimler Ens. Muhasebe Finansman programlarından aldı.

ERGÜDEN  2009 yılından beri Yeditepe, Işık, Bahçeşehir ve Okan Üniversitelerinde dersler vermektedir.

ERGÜDEN SMMM ve CRMA ruhsatına sahip olup,  Türkiye İç Denetim Enstitüsü Akademik İlişkiler Komitesi,  The Institute of Internal Auditors, Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği üyesidir.

2015 yılında katıldığı “tim” ailesine, muhasebe konusunda eğitmen ve danışman olarak destek olmaktadır.

Engin Keskinel

Danışman

Engin Keskinel

İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, Ekonometri bölümünden lisans, yine aynı üniversitenin İşletme Fakültesi’nden yüksek lisans derecelerini aldı.

1990 yılında Koç Holding’e bağlı Oltaş’ta Sırasıyle, Tahslat şefi, Bölge Satış Müdürü, Bayi Geliştirme Müdürü, Ticaret Müdürü, Planlama Müdürü ve Pazarlama Grup Müdürü görevlerinde bulundu.

2007 yılında yine Koç Grubu’na bağli Zer A.Ş.’ye transfer oldu. bu şirkette Koç topluluğu’nun tüm şirketlerinin pazarlama hizmetleri satinalma koordinasyonunu yürüttü.

2015 yilinda emekli oldu. kisa bir süre enerji şirketler grubunda yönetim kurulu görevinde bulundu.

halen kariyerime yönetim danişmani olarak devam ediyor.

Erkin Şahinöz

Ekonomist / Danışman

Erkin Şahinöz

BÜ Makine Mühendisliği mezunu. University of Nebraska’da MBA yaptı. Aynı üniversitede ekonomi yüksek lisans eğitimini tamamladı.

ABD’de danışmanlık sektöründe ve FED bünyesinde yönetici olarak görev yaptı.

2006 yılında Türkiye’ye döndü ve 2015 yılına kadar yatırım bankacılığı yöneticiliği yaptıktan sonra “tim” ailesine katıldı.

Çok sayıda yerli ve yabancı medya kurumunda yorumcu ve köşe yazarlığı görevlerini sürdüren Erkin, finansal konularda eğitimler vermekte ve strateji/iş geliştirme danışmanlığı yapmaktadır.

Figen Karademir

Danışman

Figen Karademir

Çukurova Üniversitesi Ekonomi mezunu. 20 yıllık banka yöneticiliği deneyiminden sonra 2016 yılında “tim” ailesine katıldı. Halen finansal konularda eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. “Finansal Analiz ve Kredi İşlemleri” adlı bir kitabı bulunmaktadır.

Hakan Peksöz

Danışman

Hakan Peksöz

MÜ İktisat-İşletme mezunu. London Business School’da finans eğitimi aldı. Türkiye ve yurtdışında uzun yıllar banka üst düzey yöneticiliği yaptıktan sonra 2005 yılında “tim” ekibine katıldı.

Çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi olarak  çalıştı.

Halen finansal konularda eğitimler vermekte, finansal risk yönetimi danışmanlığı yapmaktadır

Hüseyin Yener

Ekonomist / Danışman

Hüseyin Yener

ODTÜ İktisat mezunu. TCMB Araştırma Bölümü’nde başladığı finansal kariyerini yurtiçi ve yurtdışında değişik bankalarda yönetici olarak tamamladı.

Bir dönem Bilgi Üniversitesi’nde konuk öğretim görevlisi olarak görev yaptı.

2002 yılında katıldığı “tim” ailesine eğitmen olarak desteklerini sürdürmektedir.

İlker Kılıç

Bilgi Sistemleri Koordinatörü

İlker Kılıç

İ.T.Ü Matematik Mühendisliği mezunu, 15 yıl bankacılık yazılım yöneticiliği görevi yaptıktan sonra 2009 yılında “tim” ailesine katıldı. “tim” bünyesinde simülasyon yazılımları yapmaktadır.

İsmail Cem Asan

Danışman

İsmail Cem Asan

Anadolu Üniversitesi İşletme’den lisans, İstanbul Üniversitesi Finansal Kurumlar’dan yüksek lisans derecelerini aldı.

Bankacılık sektöründe yoğun yöneticilik deneyimi sonrasında 2015 yılında katıldığı ailemize finansal ve kişisel gelişim konularında verdiği eğitimlerle destek olmaya devam etmektedir.

Nil Bölükbaş

Danışman

Nil Bölükbaş

MÜ İşletme mezunu. 14 yıl bankalarda yöneticilik deneyiminden sonra ikinci lisans derecesini  Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü’nden aldı.

2011 yılında “tim” ekibine katılan Nil, vermekte olduğu finans eğitimlerinin yanı sıra finansal deneyimini, iletişim tasarımı eğitimi ile birleştirerek, bilgisayar  destekli simülasyon ve web tabanlı eğitim uygulamalarımıza tasarımcı olarak destek vermektedir.

Okay Kıygı

Ekonomist / Danışman

Okay Kıygı

MÜ İngilizce İktisat ve Koç Üniversitesi MBA mezunu.

14 yıl banka yöneticiği deneyiminin ardından 2011 yılında CFA unvanı alan Okay aynı yıl “tim” ekibine katıldı. Halen finans eğitimleri vermekte, yanı sıra finans doktora programına devam etmektedir.

Önder Zorba

Danışman

Önder Zorba

AÜ SBF mezunu.

15 yıl yatırım bankacılığı yöneticilik deneyiminden sonra 2013 yılında “tim” ailesine katıldı.

Yatırım bankacılığı konularında eğitimler vermektedir. Aynı zamanda şirket değerlemesi, halka arz hazırlığı, proje fizibilitesi konularında danışmanlık yapmaktadır.

Özlem Olgaç

Danışman

Özlem Olgaç

1998 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Özlem Olgaç aynı yıl bankacılık kariyerine “Management Trainee” olarak başladı ve 18 yıl boyunca Türkiye’nin önde gelen bankalarında şube ve genel müdürlük birimlerinde çalıştı. Kariyerinin büyük kısmını oluşturan Kurumsal ve Ticari bankacılık deneyimi yanısıra yöneticilik yıllarında bireysel ve işletme bankacılığını da deneyimledi. Kariyeri boyunca hem genel müdürlük birim yöneticiliği hem de şube müdürlüğü yaptı. 2016 yılında ICF akreditasyonuna sahip bir kurumda eğitimini tamamlayarak Profesyonel Koçluk Sertifikası sahibi oldu. 2016 yılında TİM ailesine katıldı.

Saynur Demirdelen

Danışman

Saynur Demirdelen

İÜ İktisat Fakültesi, İktisat Bölümünden mezun oldu.

Koç Üniversitesinde Yönetici Geliştirme Sertifika Programını tamamladı.

Sigorta, Call Center kurumlarında operasyon ve satış yöneticiliği yaptı. Son olarak Koton’da Eğitim ve Gelişim Müdürü olarak çalıştı.

Adler koçu olarak da çalışmalarına devam eden Saynur, 2016 yılından itibaren TİM bünyesinde kişisel gelişim konularında eğitim vermektedir.

Talat Erden

Danışman

Talat Erden

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdikten sonra Shell Türkiye bünyesinde 15 yıl Satış ve Proje Yönetimi ağırlıklı görevler almıştır. Shell Türkiye’de en son olarak yapısal dönüşüm amaçlı Global bir projede üst düzey yönetici olarak çalışmış sonrasında akaryakıt sektöründe ve Taşımacılık sektöründe Genel Müdürlük yapmıştır. 2014 yılından beri kurucusu olduğu şirket ile Danışmanlık hizmeti vermektedir, 2016 yılında “tim” bünyesine Satış Eğitimi Danışmanı olarak katılmıştır.

Tanju Tuna

Danışman

Tanju Tuna

İÜ Fen Fakültesi Matematik-Fizik mezunu. Euromoney Londra’dan International Trade Finance sertifikası aldı.

22 yıl süren banka yöneticiliğinden sonra 2002 yılında “tim” ekibine katıldı.

Vermekte olduğu finans eğitimlerinin yanı sıra dış ticaret konularında danışmalık yapmayı sürdürmektedir.

Tarık Kayakan

Danışman

Tarık Kayakan

Hamburg Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Başta ilâç sektörü olmak üzere sanayi kuruluşlarında üst düzey malî ve idarî işler yöneticiliğinde bulundu.

2016 yılından itibaren “tim” bünyesinde finansal konularda eğitimler vermekte ve kurumsal finans danışmanlığı yapmaktadır.

Tılsım Demirdöken

Danışman

Tılsım Demirdöken

İ.T.Ü Kimya Mühendisliği mezunu.

1995 yılında ok Uluslu şirketlerde Tedarik Zinciri alanında kariyerine başladı ve çeşitli pozisyonlarda yöneticilik yaptı.
2016 Yılında Tim ailesine katılan Tılsım ayrıca Nefes Eğitmenliği yapmakta ve Uluslarası Nefes Vakfı’nın Türkiye Koordinatörülüğü görevini sürdürmektedir. Verdiği eğitimlerin yanı sıra nefes çalışmalarına devam etmekte olup ve bu alandaki bilgilerini eğitimlerine de yansıtmaktadır.

Ümran Arslan

Danışman

Ümran Arslan

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ”Maliye ” Bölümü’nden mezun olmuştur. Çok küçük yaşta aldığı müzik ve sanat eğitimine üniversite yıllarında da devam etmiştir.  Bu Süreçte ICF onaylı  Profesyonel Koçluk eğitimini tamamlamış ve  Profesyonel Spikerlik –Sunuculuk, Dublaj eğitimlerini birincilikle bitirmiştir.  TRT bünyesinde haber ve müzik kanallarında ,sunuculuk  ve yönetmenlik  yaparak Radyo-TV sektöründe deneyim kazanmıştır. Eğitimlerini  tamamladıktan sonra ‘İletişim Uzmanı’ olarak çeşitli bankalarda, vakıflarda, belediyelerde, şirketlerde  ve özel tiyatrolarda ‘’Etkili İletişim, Diksiyon, Protokol ve Görgü Kuralları’’ eğitimleri vermiştir. Şu anda TRT ‘de Program Yapımcısı ve Sunucusu; Dublaj Stüdyolarında Seslendirme sanatçısı; Psikiyatri Kliniğinde Profesyonel Koç;  ayrıca Ütopia Medya Prodüksiyon Şirketinin  ‘Kurucusu ’ olarak çalışma hayatına devam etmektedir.