TİM DANIŞMANLIK

BANKACILIK YÖNETİCİ ADAYI (MT) GELİŞİM YOLCULUĞU

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

 

 

Tim Danışmanlık olarak finans sektöründe çeyrek asra yakın bir süredir eğitim veriyor, bilgi ve tecrübe aktarımı yaparak çalışan yetkinliklerini destekliyoruz.

Bugüne kadar 50’ye yakın MT programını baştan sona dizayn ederek başarıyla yönetip sonuçlandırdık. Bu tecrübemizi bu sefer akademisyen ve reel sektör yöneticilerinin destekleriyle gönüllü olarak sektöre sunuyoruz.

 

Yıllardır toplum yararına yönelik olarak STK’larla işbirliği içinde sürdürdüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarımızı bu yıl farklı kurgulayalım istedik. “İnsana dokunmadan rakamlara dokunamazsın” mottosuyla yola çıktık, ve bankacılık sektörü için kalifiye ve donanımlı adaylar yetiştirmek üzere üniversite son sınıf ile yüksek lisans öğrencilerine ücretsiz Yönetici Adayı (MT) programı hazırladık.

Program içeriği Tim’in eğitim uzmanları tarafından titizlikle tasarlanarak uygulamaya alındı. Google Classroom üzerinden oluşturduğumuz sanal sınıf uygulaması ile desteklediğimiz programı Zoom üzerinden yapılan sunumlar, webinar, podcast, video, makale, Soru Bankası Uygulamamız üzerinden sınavların yer aldığı bir gelişim yolculuğu formatında hazırladık.

Programın içinde ayrıca, bankacılık sektörü ve üniversitelerimizin önde gelen isimlerinin vizyon konuşmaları ile yer aldığı “Gönüllü Destekçiler” modülü de kurgulandı. Tim Danışmanlık YouTube kanalından canlı olarak da yayınlanan bu sunumlar, hali hazırda sosyal medyada yoğun ilgi görmekte. Koşulsuz destek veren dostlarımıza bu noktada şükranlarımızı bir kez daha iletiyoruz.

28 hafta sürecek eğitim ve gelişim yolculuğumuzun ilk 10 haftasını tamamlamış bulunuyoruz. 26 Mayıs olarak planladığımız mezuniyet öncesinde bile, finans kurumlarının şimdiden öğrencilerimize olan yoğun ilgisini gözlemliyoruz. Bu da Tim Danışmanlık olarak gençlere sağladığımız bu faydanın sonuçlarını görmemiz açısından bizleri mutlu ediyor.

Tim Danışmanlık, özellikle gençleri odağına alarak sosyal fayda üretmek üzere projelerine devam edecek. Gelişim Yolculuğu ve diğer projelerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir, Tim Danışmanlık’ı sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.