TİM’DEN SESLER

İyi bir konuşma empati yaratma, heyecan uyandırma, bilgi ve görüş paylaşma ve ortak hayal yaratmanın anahtarıdır. Tim’den Sesler de konunun uzmanı deneyimli kişilerin özenle hazırladığı konuşmalarla dinleyenleri harekete geçiriyor, ilham veriyor ve cesaretlendiriyoruz.

Kurumunuz için vizyoner, bilgilendirici konuşmaların yanısıra etkili motivasyonel konuşmaları da hazırlıyoruz.

Blokzincir ve Kripto Paralar

Bu sunumda katılımcıların blokzincir teknolojisini, şifreleme tekniklerini, kayıt defteri kullanımını, konuyla ilgili tüm kavramları ve uygulamaları öğrenmeleri amaçlanmaktadır.

Ebru Güven - Dr. Vedat Güven

Nefes Sağlıktır

Kişinin hem fiziksel, hem zihinsel, hem de duygusal anlamdaki yaşam kalitesinin göstergesi nefes alma alışkanlıklarıdır. Sufizmde “Nefsini tanımanın yolu nefesini tanımaktan geçer” denir ki bu çok doğru bir tanımdır. Nefes alma şeklimizin bizi nasıl etkilendiğinin farkında olursak bu değişim dönüşüm aracını çok daha kolay hayatımıza alırız.

Tılsım Demirdöken

Etik Liderlik” – Yarının Dünyasında Kimler Ayakta Kalacak?

Kurumlar için ve ülke ekonomisinin bekası için esas mesele “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK”. Bu önemli kelimenin içini “Kurumsallaşma”, “Değişim Yönetimi”, “Doğru Stratejik Yönetim” gibi cümlelerle doldurmak mümkün. Ancak her durumda konu “Balık baştan kokar” noktasına geliyor ve baştaki kişinin hayatsal duruşu, ilkeleri ve değerleri kurum kimliğine egemen oluyor. Bu kapsamda “Etik Liderlik” kavramı öne çıkyor.

Behzat Yıldırımer

Türkülerin Dili

Türkülerimiz yaşamımızın özü. İnsanımız sevgisini, yasını, coşkusunu, ayrılığını özlemini, giyimini, kuşamını, sevdiğini, sevmediğini, duasını, bedduasını, işini, özetle doğumundan ölümüne kadar yaşamının her kesitini türkülere aktarmıştır. Türküler bizatihi “biz”i anlatır. Sadece bizi değil; doğayı, barışı, savaşı da anlatır. Anlatmakla da kalmaz, sevgiyi paylaşarak nasıl büyüteceğimizi, nasıl olgun insan olabileceğimizi de anlatır.

Behzat Yıldırımer