Tim Talks

An efficient speech is a key to create empathy, stirring up excitement, sharing knowledge and opinions, and creating shared dreams. With the speeches prepared by the experienced experts of Tim, we mobilize, inspire and encourage the audience.

 

We prepare effective motivational speeches as well as visionary and informative speeches for your organization.

Blokzincir ve Kripto Paralar

Bu sunumda katılımcıların blokzincir teknolojisini, şifreleme tekniklerini, kayıt defteri kullanımını, konuyla ilgili tüm kavramları ve uygulamaları öğrenmeleri amaçlanmaktadır.

Ebru Güven - Dr. Vedat Güven

Nefes Sağlıktır

Kişinin hem fiziksel, hem zihinsel, hem de duygusal anlamdaki yaşam kalitesinin göstergesi nefes alma alışkanlıklarıdır. Sufizmde “Nefsini tanımanın yolu nefesini tanımaktan geçer” denir ki bu çok doğru bir tanımdır. Nefes alma şeklimizin bizi nasıl etkilendiğinin farkında olursak bu değişim dönüşüm aracını çok daha kolay hayatımıza alırız.

Tılsım Demirdöken

Etik Liderlik” – Yarının Dünyasında Kimler Ayakta Kalacak?

Kurumlar için ve ülke ekonomisinin bekası için esas mesele “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK”. Bu önemli kelimenin içini “Kurumsallaşma”, “Değişim Yönetimi”, “Doğru Stratejik Yönetim” gibi cümlelerle doldurmak mümkün. Ancak her durumda konu “Balık baştan kokar” noktasına geliyor ve baştaki kişinin hayatsal duruşu, ilkeleri ve değerleri kurum kimliğine egemen oluyor. Bu kapsamda “Etik Liderlik” kavramı öne çıkyor.

Behzat Yıldırımer

Türkülerin Dili

Türkülerimiz yaşamımızın özü. İnsanımız sevgisini, yasını, coşkusunu, ayrılığını özlemini, giyimini, kuşamını, sevdiğini, sevmediğini, duasını, bedduasını, işini, özetle doğumundan ölümüne kadar yaşamının her kesitini türkülere aktarmıştır. Türküler bizatihi “biz”i anlatır. Sadece bizi değil; doğayı, barışı, savaşı da anlatır. Anlatmakla da kalmaz, sevgiyi paylaşarak nasıl büyüteceğimizi, nasıl olgun insan olabileceğimizi de anlatır.

: Behzat Yıldırımer