Dijital Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz odak alanlarımızın her birinde dijitalin gücünü, esnekliğini ve verim artırıcı yönünü kullanmak önceliğimizdir. Sınıf eğitimlerinin verimliliğinin sorgulandığı günümüzde, hibrid eğitim hizmeti yaklaşımımızın bir gerekliliği olarak  takip, ölçme ve değerlendirme adımlarını etkin bir şekilde uygulamak için dijital çözümler üretiyoruz. Bu noktada sadece teknoloji kullanımını değil; aynı zamanda eğitim ihtiyaç tespiti, eğitim tasarımı, içerik üretimi ve aktarımı için de dijital araçları kullanıyoruz.

Mobil uygulamamız ile

  • Öğrenme
  • Bilgi boşluklarını doldurma
  • Pekiştirme
  • Akılda kalıcılığı artırma
  • Değerlendirme

yapmanız mümkündür.

Her sorunun cevaplarıyla beraber detaylı çözüm ve/veya açıklamalar mevcuttur. Bu sayede öğrenme ve pekiştirme miktarı artmaktadır.

Soruların ve sınavların birden fazla tekrarlanması, akılda kalıcılığı sağlamaktadır.

Değerlemelerinizi sadece sınavın ana konusu olarak değil alt konu bazında da elde edebilirsiniz. Böylece hangi konularda daha iyi hangi konularda daha zayıf olduğunuzu analiz edebilirsiniz.

Mikro Öğrenme

Bir konunun ufak parçalarla ama bütüne götürecek bir akış ile hibrid modüllerle öğretilmesidir.

Tim’in kendi geliştirdiği mikro öğrenme platformunda katılımcılar kendilerine uyan bir ortamda, istedikleri hızda ve tekrar sayısı ile ister cepten ister bilgisayardan ulaşarak dersi takip ederler. Ders, konu uzmanı videoları, okuma materyalleri, dış kaynakçalar, soru-cevaplar, podcastler, youtube videoları, bölüm sonu sınavlar gibi bileşenlerle işlenir.

Mikro Öğrenme sitesini ziyaret et!