Skip links

Simülasyonlar

Bilgisayar Destekli Simülasyon Eğitimleri

Kredi Yönetimi SimülasyonuYatırım Ürünleri ve Risk Yönetimi SimülasyonuTürev Ürünler SimülasyonuVİOP SimülasyonuŞube Bilanço Yönetimi SimülasyonuDış Ticaret Simülasyonu

Kredi Yönetimi Simülasyonu

Katılımcılar kredi sürecini, limit tahsisini, teminat ve fiyatlandırmayı, kredi portföyünün izlenmesi ve yönetilmesini, gerektiğinde proaktif yaklaşımla kredilerin geri çağrılmasını uygulayarak tecrübe etmektedirler. Bu deneyimlerini birbirleriyle rakip banka şubeleri olarak yaşayacaklar.

Yatırım Ürünleri ve Risk Yönetimi Simülasyonu

Katılımcılar değişen finansal piyasa koşullarını doğru algılayabilecek ve yatırım enstrümanları üzerindeki etkilerini analiz edebileceklerdir. Ayrıca müşteri portföylerindeki varlıkların finansal gelişmelerden nasıl etkileneceğini kavrayıp, hem bankanın hem de müşterinin karlılığını gözeterek yatırım ürünlerini daha etkin ve hızlı satabilme kasları gelişecektir.

Türev Ürünler Simülasyonu

Kredi işlemlerinde türev ürünlerin nasıl kullanılması ve hangi ürünler ile en sağlıklı risk yönetimi yapılabileceği katılımcılara aktarılacaktır. Müşterinin ihtiyacına yönelik ürünleri nasıl pazarlayabiliriz hususlarında senaryolar bilgisayar destekli simülasyon ile tartışılacaktır.

VİOP Simülasyonu

Katılımcıların, fon yönetimi kavramını ve aktif/pasif yönetimine dair içeriği öğrenerek, piyasalarda yapılan işlemlerin neler olduğunu anlaması, dünyada ve Türkiye’de çalışan piyasaları tanıması, sanal bir portföy yöneterek işleyişi ve piyasa mantığını öğrenmesi amaçlanmaktadır.

Şube Bilanço Yönetimi Simülasyonu

Bazen şube müdürü, bazen bölge müdürü bazen de APKO başkanı şapkasıyla alacağınız kararların şube finansalları, likiditesi, karlılığı ve şube puanı üzerindeki etkilerini deneyimleyeceğiniz bir oyundur.​

Dış Ticaret Simülasyonu

Katılımcılar, uluslararası ticaret ile ilgili olarak gerçek hayattan vakaların bilgisayar ortamında simüle edilmiş hallerini çözümlerken, teslim ve ödeme şekillerini öğrenecekleri gibi, işlemleri avantaj, dezavantaj ve risk açısından değerlendirme şansına sahip olacaklardır. Ayrıca, müşteri ihtiyaçlarını analiz edip doğru çözümü önerme imkanına sahip olacaklardır.

Kişi ve Kurumlara Özel Gelişim Çözümleri

Şimdi hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.