Skip links
Tim Danışmanlık 25 yaşında

25. Yılımıza Özel Teşekkürler

25. Yılımızı kutlarken, yolculuğumuz boyunca bizimle olan deneyiminizi ve geri bildirimlerinizi paylaşmak için bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Sizlerin desteği ve güveni, bizi her geçen gün daha da ileri taşıyor.

İşte iş ortaklarımızdan gelenler;

Tim Danışmanlık uzun yıllardır iş ortağımız. Bizim için iş ortağından çok daha fazlası. Her ihtiyacımızda sonsuz güven ve samimiyetle fikirlerini alabildiğimiz, ortak akıl yürüttüğümüz, en iyisini bulma yolunda birlikte yürümekten keyif aldığımız dostlarımız…Gülçin Kıray Saban (Akbank)

Tim Danışmanlık bugüne kadar birbirinden farklı birçok gelişim faaliyetimizde yanımızda oldu. Her zaman gösterdikleri sabır, iş birlikçi ve ilham veren tutumları için çok teşekkür ederiz. İrem Çağlar (İş Bankası)

Tim ile çalışmak; rahatlıkla destek alabilmek demek, talep ve beklentilerinizin anlaşılması ve bu doğrultuda çözüm önerileri sunulması demek, iş birliği demek, güçlü bir eğitim kadrosu demek…Ve tabii ki dostluk demek… Serpil Türker (Bizim Toptan)

10 yılı aşkın süredir mutlulukla ve güvenle iş birliği yaptığımız Tim Danışmanlık’ın 25.yılını gönülden kutluyoruz. Yıllardır iletişimde olduğumuz her bir üyesine destekleri, güler yüzleri ve samimiyetleri için çok teşekkür ederiz. 50.yılı da hep birlikte, dans edip şarkılar söyleyerek kutlamak dileğiyle. Emrah Basalak (Koç Üniversitesi)

#TimDanışmanlık25Yaşında

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.