Skip links
Gönüllü Mt Programı

Tim – Gönüllü MT Programı Mayıs 2021 Basın Bildirisi

TİM DANIŞMANLIK

GÖNÜLLÜ BANKACILIK MT PROJESİ

Sağ elin yaptığı iyiliği sol el bilmesin demiş atalarımız. Ancak bizimki o hesap değil. Türk bankacılığına yetkin eleman yetiştirmek üzere bir sosyal sorumluluk projesi başlatalım kararını verdik, öğrenci alabilmek için haliyle duyurusunu yapmak durumundaydık ve orada sağ elimizin yaptığını sol elimizin bilmesi gerekiyordu.

Daha önce farklı bankalarımıza defalarca başarılı MT programları yapmıştık, ancak böyle bir programı ilk kez yapacağımız için ne ile karşılaşacağımızı da pek kestiremiyorduk doğrusu.

Her şey hayal ettiğimizin üzerinde keyifli gerçekleşti.

İki bine yakın başvuru aldık, yetkinlik bazlı mülakat yöntemiyle 54 katılımcı belirledik ve 2020 Kasım’da Google classroom üzerinden gelişim yolculuğuna start verdik. Halen başarıyla devam eden program; 26 Mayıs 2021’de başarılı olanlara blokzincir üzerinden başarı sertifikası, diğerlerine ise katılım sertifikası verilerek sona erecek.

Bu vesile ile gelişim yolculuğumuza vizyonları ve deneyimlerini aktararak destek olan sektör duayeni Cumhur Örnek, Prof. Dr. Burak Arzova, Doç. Dr. Aysel Gündoğdu, Alpaslan Özen, Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu, Gürdoğan Yurtsever, Tayfun Bayazıt, Arzu Odabaşı, Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, Zafer Kurtul, Alev Sıcakyüz, Yavuz Elkin, Cumhur Hakalmaz, Bora Böcügöz, İbrahim Toprak, Seçkin Tataroğlu dostlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Ayrıca gelişim yolculuğunun tasarımından uygulanmasına kadar geçen sürede Tim’in ehil uzmanlarının içten katkıları için teşekkür ederiz.

Son teşekkür de, bu programın parlamasını sağlayan gençlerimize.

İyi ki varsınız…

 

Yorum

Paydaşlarımızın bize bahşettiği “Tim Yaparsa İyi Yapar” onur nişanına layık olmak için aynı etik duruş ve ilkeli yaklaşımla özellikle dijital alanda yatırımlarımızı sürekli hale getirerek eğitimde teknolojik ürün geliştirmeye devam ediyoruz.​

Adres

Tim Danışmanlık
Fatih Sultan Mehmet MH. Balkan Cd. No:62A JustWork Ofis Kampüsü Ofis No:216, 34770
Ümraniye/İstanbul
+90 216 465 80 10
tim@tim.com.tr

TİM Soru Bankası Mobil Uygulamamız İçin

2023 © Tim Danışmanlık - Tüm Hakları Saklıdır. Designed by nanbis

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır.